ARC-Heitingatoernooi 2019
Poule A G W GL V D +/- P
1. ARC JO13-1 0 0 0 0 0:0 0 0
2. Alphense Boys JO13-3 0 0 0 0 0:0 0 0
3. Velo JO13-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. Wooter Academy JO13-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. Born To Play JO13-1 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO13-1 09:30 - 09:47
veld 1. Uipkes Vloeren
Alphense Boys JO13-3
Velo JO13-1 09:50 - 10:07
veld 1. Uipkes Vloeren
Wooter Academy JO13-1
Born To Play JO13-1 10:10 - 10:27
veld 1. Uipkes Vloeren
ARC JO13-1
Alphense Boys JO13-3 10:30 - 10:47
veld 1. Uipkes Vloeren
Velo JO13-1
Wooter Academy JO13-1 10:50 - 11:07
veld 1. Uipkes Vloeren
Born To Play JO13-1
Velo JO13-1 11:10 - 11:27
veld 1. Uipkes Vloeren
ARC JO13-1
Wooter Academy JO13-1 11:30 - 11:47
veld 1. Uipkes Vloeren
Alphense Boys JO13-3
Born To Play JO13-1 11:50 - 12:07
veld 1. Uipkes Vloeren
Velo JO13-1
ARC JO13-1 12:20 - 12:37
veld 1. Uipkes Vloeren
Wooter Academy JO13-1
Alphense Boys JO13-3 12:50 - 13:07
veld 1. Uipkes Vloeren
Born To Play JO13-1
Poule B G W GL V D +/- P
1. ARC JO13-2 0 0 0 0 0:0 0 0
2. DSV Concordia JO13-4 0 0 0 0 0:0 0 0
3. SV Houten JO13-7 0 0 0 0 0:0 0 0
4. DBS JO13-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. SV Nieuwkoop JO13-2 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO13-2 09:30 - 09:47
veld 2. Game Basics BV (OSM)
DSV Concordia JO13-4
SV Houten JO13-7 09:50 - 10:07
veld 2. Game Basics BV (OSM)
DBS JO13-1
SV Nieuwkoop JO13-2 10:10 - 10:27
veld 2. Game Basics BV (OSM)
ARC JO13-2
DSV Concordia JO13-4 10:30 - 10:47
veld 2. Game Basics BV (OSM)
SV Houten JO13-7
DBS JO13-1 10:50 - 11:07
veld 2. Game Basics BV (OSM)
SV Nieuwkoop JO13-2
SV Houten JO13-7 11:10 - 11:27
veld 2. Game Basics BV (OSM)
ARC JO13-2
DBS JO13-1 11:30 - 11:47
veld 2. Game Basics BV (OSM)
DSV Concordia JO13-4
SV Nieuwkoop JO13-2 11:50 - 12:07
veld 2. Game Basics BV (OSM)
SV Houten JO13-7
ARC JO13-2 12:20 - 12:37
veld 2. Game Basics BV (OSM)
DBS JO13-1
DSV Concordia JO13-4 12:50 - 13:07
veld 2. Game Basics BV (OSM)
SV Nieuwkoop JO13-2
Poule C G W GL V D +/- P
1. AVV Alphen JO13-3 0 0 0 0 0:0 0 0
2. Sportclub Monster JO13-2 0 0 0 0 0:0 0 0
3. Altior JO13-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. ARC JO13-4 0 0 0 0 0:0 0 0
5. ARC JO13-3 0 0 0 0 0:0 0 0
AVV Alphen JO13-3 09:30 - 09:47
veld 5. Wikiwork
Sportclub Monster JO13-2
Altior JO13-1 09:50 - 10:07
veld 5. Wikiwork
ARC JO13-4
ARC JO13-3 10:10 - 10:27
veld 5. Wikiwork
AVV Alphen JO13-3
Sportclub Monster JO13-2 10:30 - 10:47
veld 5. Wikiwork
Altior JO13-1
ARC JO13-4 10:50 - 11:07
veld 5. Wikiwork
ARC JO13-3
Altior JO13-1 11:10 - 11:27
veld 5. Wikiwork
AVV Alphen JO13-3
ARC JO13-4 11:30 - 11:47
veld 5. Wikiwork
Sportclub Monster JO13-2
ARC JO13-3 11:50 - 12:07
veld 5. Wikiwork
Altior JO13-1
AVV Alphen JO13-3 12:20 - 12:37
veld 5. Wikiwork
ARC JO13-4
Sportclub Monster JO13-2 12:50 - 13:07
veld 5. Wikiwork
ARC JO13-3
Poule D G W GL V D +/- P
1. PVCV JO13-2007-1 0 0 0 0 0:0 0 0
2. FC Lisse JO13-2007-1 0 0 0 0 0:0 0 0
3. ARC JO13-2007-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. Buitenveldert JO13-2007-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. DHC JO13-2007-1 0 0 0 0 0:0 0 0
PVCV JO13-2007-1 09:30 - 09:47
veld 6. Van der Werff Groep
FC Lisse JO13-2007-1
ARC JO13-2007-1 09:50 - 10:07
veld 6. Van der Werff Groep
Buitenveldert JO13-2007-1
DHC JO13-2007-1 10:10 - 10:27
veld 6. Van der Werff Groep
PVCV JO13-2007-1
FC Lisse JO13-2007-1 10:30 - 10:47
veld 6. Van der Werff Groep
ARC JO13-2007-1
Buitenveldert JO13-2007-1 10:50 - 11:07
veld 6. Van der Werff Groep
DHC JO13-2007-1
ARC JO13-2007-1 11:10 - 11:27
veld 6. Van der Werff Groep
PVCV JO13-2007-1
Buitenveldert JO13-2007-1 11:30 - 11:47
veld 6. Van der Werff Groep
FC Lisse JO13-2007-1
DHC JO13-2007-1 12:20 - 12:37
veld 6. Van der Werff Groep
ARC JO13-2007-1
FC Lisse JO13-2007-1 12:30 - 12:47
veld 6. Van der Werff Groep
DHC JO13-2007-1
PVCV JO13-2007-1 12:50 - 13:07
veld 6. Van der Werff Groep
Buitenveldert JO13-2007-1
Poule E G W GL V D +/- P
1. ARC JO12-1 0 0 0 0 0:0 0 0
2. Olympia JO12-1 0 0 0 0 0:0 0 0
3. RKVV Teylingen JO12-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. Born to play JO12-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. Sporting Borgerhout JO12-1 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO12-1 09:30 - 09:47
veld A. Gromax
Olympia JO12-1
RKVV Teylingen JO12-1 09:50 - 10:07
veld A. Gromax
Born to play JO12-1
Sporting Borgerhout JO12-1 10:10 - 10:27
veld A. Gromax
ARC JO12-1
Olympia JO12-1 10:30 - 10:47
veld A. Gromax
RKVV Teylingen JO12-1
Born to play JO12-1 10:50 - 11:07
veld A. Gromax
Sporting Borgerhout JO12-1
RKVV Teylingen JO12-1 11:10 - 11:27
veld A. Gromax
ARC JO12-1
Born to play JO12-1 11:30 - 11:47
veld A. Gromax
Olympia JO12-1
Sporting Borgerhout JO12-1 11:50 - 12:07
veld A. Gromax
RKVV Teylingen JO12-1
ARC JO12-1 12:20 - 12:37
veld A. Gromax
Born to play JO12-1
Olympia JO12-1 12:50 - 13:07
veld A. Gromax
Sporting Borgerhout JO12-1
Poule F G W GL V D +/- P
1. ARC JO12-3 0 0 0 0 0:0 0 0
2. SVA assendelft JO12-1 0 0 0 0 0:0 0 0
3. RKSV Pancratius JO12-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. Waterwijk JO12-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. ARC JO12-2 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO12-3 09:30 - 09:47
veld 3A. Bouwmaat
SVA assendelft JO12-1
RKSV Pancratius JO12-1 09:50 - 10:07
veld 3A. Bouwmaat
Waterwijk JO12-1
ARC JO12-2 10:10 - 10:27
veld 3A. Bouwmaat
ARC JO12-3
SVA assendelft JO12-1 10:30 - 10:47
veld 3A. Bouwmaat
RKSV Pancratius JO12-1
Waterwijk JO12-1 10:50 - 11:07
veld 3A. Bouwmaat
ARC JO12-2
RKSV Pancratius JO12-1 11:10 - 11:27
veld 3A. Bouwmaat
ARC JO12-3
Waterwijk JO12-1 11:30 - 11:47
veld 3A. Bouwmaat
SVA assendelft JO12-1
ARC JO12-2 11:50 - 12:07
veld 3A. Bouwmaat
RKSV Pancratius JO12-1
ARC JO12-3 12:20 - 12:37
veld 3A. Bouwmaat
Waterwijk JO12-1
SVA assendelft JO12-1 12:50 - 13:07
veld 3A. Bouwmaat
ARC JO12-2
Poule G G W GL V D +/- P
1. ARC JO12-4 0 0 0 0 0:0 0 0
2. SV Poortugaal JO12-3 0 0 0 0 0:0 0 0
3. VV Woubrugge JO12-2 0 0 0 0 0:0 0 0
4. TOGB JO12-3 0 0 0 0 0:0 0 0
5. USV Hercules JO12-4 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO12-4 09:30 - 09:47
veld 7A. Timmerfabriek Koenekoop
SV Poortugaal JO12-3
VV Woubrugge JO12-2 09:50 - 10:07
veld 7A. Timmerfabriek Koenekoop
TOGB JO12-3
USV Hercules JO12-4 10:10 - 10:27
veld 7A. Timmerfabriek Koenekoop
ARC JO12-4
SV Poortugaal JO12-3 10:30 - 10:47
veld 7A. Timmerfabriek Koenekoop
VV Woubrugge JO12-2
TOGB JO12-3 10:50 - 11:07
veld 7A. Timmerfabriek Koenekoop
USV Hercules JO12-4
VV Woubrugge JO12-2 11:10 - 11:27
veld 7A. Timmerfabriek Koenekoop
ARC JO12-4
TOGB JO12-3 11:30 - 11:47
veld 7A. Timmerfabriek Koenekoop
SV Poortugaal JO12-3
USV Hercules JO12-4 11:50 - 12:07
veld 7A. Timmerfabriek Koenekoop
VV Woubrugge JO12-2
ARC JO12-4 12:20 - 12:37
veld 7A. Timmerfabriek Koenekoop
TOGB JO12-3
SV Poortugaal JO12-3 12:50 - 13:07
veld 7A. Timmerfabriek Koenekoop
USV Hercules JO12-4
Poule H G W GL V D +/- P
1. RCL JO12-4 0 0 0 0 0:0 0 0
2. ARC JO12-6 0 0 0 0 0:0 0 0
3. VV 't Goy JO12-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. ARC JO12-5 0 0 0 0 0:0 0 0
5. SV Houten JO12-4 0 0 0 0 0:0 0 0
RCL JO12-4 09:30 - 09:47
veld 7B. Junis
ARC JO12-6
VV 't Goy JO12-1 09:50 - 10:07
veld 7B. Junis
ARC JO12-5
SV Houten JO12-4 10:10 - 10:27
veld 7B. Junis
RCL JO12-4
ARC JO12-6 10:30 - 10:47
veld 7B. Junis
VV 't Goy JO12-1
ARC JO12-5 10:50 - 11:07
veld 7B. Junis
SV Houten JO12-4
VV 't Goy JO12-1 11:10 - 11:27
veld 7B. Junis
RCL JO12-4
ARC JO12-5 11:30 - 11:47
veld 7B. Junis
ARC JO12-6
SV Houten JO12-4 11:50 - 12:07
veld 7B. Junis
VV 't Goy JO12-1
RCL JO12-4 12:20 - 12:37
veld 7B. Junis
ARC JO12-5
ARC JO12-6 12:50 - 13:07
veld 7B. Junis
SV Houten JO12-4
Poule A G W GL V D +/- P
1. ARC JO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
2. Chaara Football Academy JO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
3. VV De Meern JO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. Wooter Academy JO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. RKSV Pancratius JO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO11-1 09:30 - 09:47
veld 1A. Uipkes Vloeren
Chaara Football Academy JO11-1
VV De Meern JO11-1 09:50 - 10:07
veld 1A. Uipkes Vloeren
Wooter Academy JO11-1
RKSV Pancratius JO11-1 10:10 - 10:27
veld 1A. Uipkes Vloeren
ARC JO11-1
Chaara Football Academy JO11-1 10:30 - 10:47
veld 1A. Uipkes Vloeren
VV De Meern JO11-1
Wooter Academy JO11-1 10:50 - 11:07
veld 1A. Uipkes Vloeren
RKSV Pancratius JO11-1
VV De Meern JO11-1 11:10 - 11:27
veld 1A. Uipkes Vloeren
ARC JO11-1
Wooter Academy JO11-1 11:30 - 11:47
veld 1A. Uipkes Vloeren
Chaara Football Academy JO11-1
RKSV Pancratius JO11-1 11:50 - 12:07
veld 1A. Uipkes Vloeren
VV De Meern JO11-1
ARC JO11-1 12:20 - 12:37
veld 1A. Uipkes Vloeren
Wooter Academy JO11-1
Chaara Football Academy JO11-1 12:50 - 13:07
veld 1A. Uipkes Vloeren
RKSV Pancratius JO11-1
Poule B G W GL V D +/- P
1. RCL JO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
2. Coerver Coaching JO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
3. Alphense Boys JO11-2 0 0 0 0 0:0 0 0
4. ASC Nieuwland JO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. ARC JO11-2 0 0 0 0 0:0 0 0
RCL JO11-1 09:30 - 09:47
veld 1B. De Complete Techniek
Coerver Coaching JO11-1
Alphense Boys JO11-2 09:50 - 10:07
veld 1B. De Complete Techniek
ASC Nieuwland JO11-1
ARC JO11-2 10:10 - 10:27
veld 1B. De Complete Techniek
RCL JO11-1
Coerver Coaching JO11-1 10:30 - 10:47
veld 1B. De Complete Techniek
Alphense Boys JO11-2
ASC Nieuwland JO11-1 10:50 - 11:07
veld 1B. De Complete Techniek
ARC JO11-2
Alphense Boys JO11-2 11:10 - 11:27
veld 1B. De Complete Techniek
RCL JO11-1
ASC Nieuwland JO11-1 11:30 - 11:47
veld 1B. De Complete Techniek
Coerver Coaching JO11-1
ARC JO11-2 11:50 - 12:07
veld 1B. De Complete Techniek
Alphense Boys JO11-2
RCL JO11-1 12:20 - 12:37
veld 1B. De Complete Techniek
ASC Nieuwland JO11-1
Coerver Coaching JO11-1 12:50 - 13:07
veld 1B. De Complete Techniek
ARC JO11-2
Poule C G W GL V D +/- P
1. ARC JO11-3 0 0 0 0 0:0 0 0
2. DSV Concordia JO11-2 0 0 0 0 0:0 0 0
3. AVV Alphen JO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. KAGIA JO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. SV Westfriezen JO11-3 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO11-3 09:30 - 09:47
veld A. Van der Linden Groep
DSV Concordia JO11-2
AVV Alphen JO11-1 09:50 - 10:07
veld A. Van der Linden Groep
KAGIA JO11-1
SV Westfriezen JO11-3 10:10 - 10:27
veld A. Van der Linden Groep
ARC JO11-3
DSV Concordia JO11-2 10:30 - 10:47
veld A. Van der Linden Groep
AVV Alphen JO11-1
KAGIA JO11-1 10:50 - 11:07
veld A. Van der Linden Groep
SV Westfriezen JO11-3
AVV Alphen JO11-1 11:10 - 11:27
veld A. Van der Linden Groep
ARC JO11-3
KAGIA JO11-1 11:30 - 11:47
veld A. Van der Linden Groep
DSV Concordia JO11-2
SV Westfriezen JO11-3 11:50 - 12:07
veld A. Van der Linden Groep
AVV Alphen JO11-1
ARC JO11-3 12:20 - 12:37
veld A. Van der Linden Groep
KAGIA JO11-1
DSV Concordia JO11-2 12:50 - 13:07
veld A. Van der Linden Groep
SV Westfriezen JO11-3
Poule D G W GL V D +/- P
1. VV Woubrugge JO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
2. FC VVC JO11-3 0 0 0 0 0:0 0 0
3. VV Roodenburg JO11-2 0 0 0 0 0:0 0 0
4. Hazerswoudse Boys JO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. RKSV Pancratius JO11-3 0 0 0 0 0:0 0 0
VV Woubrugge JO11-1 09:30 - 09:47
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
FC VVC JO11-3
VV Roodenburg JO11-2 09:50 - 10:07
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
Hazerswoudse Boys JO11-1
RKSV Pancratius JO11-3 10:10 - 10:27
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
VV Woubrugge JO11-1
FC VVC JO11-3 10:30 - 10:47
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
VV Roodenburg JO11-2
Hazerswoudse Boys JO11-1 10:50 - 11:07
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
RKSV Pancratius JO11-3
VV Roodenburg JO11-2 11:10 - 11:27
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
VV Woubrugge JO11-1
Hazerswoudse Boys JO11-1 11:30 - 11:47
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
FC VVC JO11-3
RKSV Pancratius JO11-3 11:50 - 12:07
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
VV Roodenburg JO11-2
VV Woubrugge JO11-1 12:20 - 12:37
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
Hazerswoudse Boys JO11-1
FC VVC JO11-3 12:50 - 13:07
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
RKSV Pancratius JO11-3
Poule E G W GL V D +/- P
1. VV Koudekerk JO11-2 0 0 0 0 0:0 0 0
2. ARC JO11-4 0 0 0 0 0:0 0 0
3. DSV Concordia JO11-6 0 0 0 0 0:0 0 0
4. Hazerswoudse Boys JO11-2 0 0 0 0 0:0 0 0
5. Born To Play JO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
VV Koudekerk JO11-2 09:30 - 09:47
veld 2B. Angela den Hartog
ARC JO11-4
DSV Concordia JO11-6 09:50 - 10:07
veld 2B. Angela den Hartog
Hazerswoudse Boys JO11-2
Born To Play JO11-1 10:10 - 10:27
veld 2B. Angela den Hartog
VV Koudekerk JO11-2
ARC JO11-4 10:30 - 10:47
veld 2B. Angela den Hartog
DSV Concordia JO11-6
Hazerswoudse Boys JO11-2 10:50 - 11:07
veld 2B. Angela den Hartog
Born To Play JO11-1
DSV Concordia JO11-6 11:10 - 11:27
veld 2B. Angela den Hartog
VV Koudekerk JO11-2
Hazerswoudse Boys JO11-2 11:30 - 11:47
veld 2B. Angela den Hartog
ARC JO11-4
Born To Play JO11-1 11:50 - 12:07
veld 2B. Angela den Hartog
DSV Concordia JO11-6
VV Koudekerk JO11-2 12:20 - 12:37
veld 2B. Angela den Hartog
Hazerswoudse Boys JO11-2
ARC JO11-4 12:50 - 13:07
veld 2B. Angela den Hartog
Born To Play JO11-1
Poule F G W GL V D +/- P
1. EVC JO11-3 0 0 0 0 0:0 0 0
2. SV Aarlanderveen JO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
3. BGC Floreant JO11-2 0 0 0 0 0:0 0 0
4. ARC JO11-6 0 0 0 0 0:0 0 0
5. ARC JO11-5 0 0 0 0 0:0 0 0
EVC JO11-3 - SV Aarlanderveen JO11-1
BGC Floreant JO11-2 - ARC JO11-6
ARC JO11-5 - EVC JO11-3
SV Aarlanderveen JO11-1 - BGC Floreant JO11-2
ARC JO11-6 - ARC JO11-5
BGC Floreant JO11-2 - EVC JO11-3
ARC JO11-6 - SV Aarlanderveen JO11-1
ARC JO11-5 - BGC Floreant JO11-2
EVC JO11-3 - ARC JO11-6
SV Aarlanderveen JO11-1 - ARC JO11-5
Poule G G W GL V D +/- P
1. ARC JO10-1 0 0 0 0 0:0 0 0
2. SV DWO JO10-1 0 0 0 0 0:0 0 0
3. AS'80 JO10-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. SC Buitenveldert JO10-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. FC VVC JO10-1 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO10-1 09:30 - 09:47
SV DWO JO10-1
AS'80 JO10-1 09:50 - 10:07
SC Buitenveldert JO10-1
FC VVC JO10-1 10:10 - 10:27
ARC JO10-1
SV DWO JO10-1 10:30 - 10:47
AS'80 JO10-1
SC Buitenveldert JO10-1 10:50 - 11:07
FC VVC JO10-1
AS'80 JO10-1 11:10 - 11:27
ARC JO10-1
SC Buitenveldert JO10-1 11:30 - 11:47
SV DWO JO10-1
FC VVC JO10-1 11:50 - 12:07
AS'80 JO10-1
ARC JO10-1 12:20 - 12:37
SC Buitenveldert JO10-1
SV DWO JO10-1 12:50 - 13:07
FC VVC JO10-1
Poule H G W GL V D +/- P
1. FA Hoboken JO10-1 0 0 0 0 0:0 0 0
2. Wooter Academy JO10-1 0 0 0 0 0:0 0 0
3. EVC JO10-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. ARC JO10-2 0 0 0 0 0:0 0 0
5. Hazerswoudse Boys JO10-1 0 0 0 0 0:0 0 0
FA Hoboken JO10-1 09:30 - 09:47
veld 5B. Rijnvicus
Wooter Academy JO10-1
EVC JO10-1 09:50 - 10:07
veld 5B. Rijnvicus
ARC JO10-2
Hazerswoudse Boys JO10-1 10:10 - 10:27
veld 5B. Rijnvicus
FA Hoboken JO10-1
Wooter Academy JO10-1 10:30 - 10:47
veld 5B. Rijnvicus
EVC JO10-1
ARC JO10-2 10:50 - 11:07
veld 5B. Rijnvicus
Hazerswoudse Boys JO10-1
EVC JO10-1 11:10 - 11:27
veld 5B. Rijnvicus
FA Hoboken JO10-1
ARC JO10-2 11:30 - 11:47
veld 5B. Rijnvicus
Wooter Academy JO10-1
Hazerswoudse Boys JO10-1 11:50 - 12:07
veld 5B. Rijnvicus
EVC JO10-1
FA Hoboken JO10-1 12:20 - 12:37
veld 5B. Rijnvicus
ARC JO10-2
Wooter Academy JO10-1 12:40 - 12:57
veld 5B. Rijnvicus
Hazerswoudse Boys JO10-1
Poule I G W GL V D +/- P
1. RCL JO10-2 0 0 0 0 0:0 0 0
2. RKSV Pancratius JO10-2 0 0 0 0 0:0 0 0
3. VV Woubrugge JO10-2 0 0 0 0 0:0 0 0
4. BSC'68 JO10-2 0 0 0 0 0:0 0 0
5. ARC JO10-3 0 0 0 0 0:0 0 0
RCL JO10-2 09:30 - 09:47
veld 5C. Facta Vision
RKSV Pancratius JO10-2
VV Woubrugge JO10-2 09:50 - 10:07
veld 5C. Facta Vision
BSC'68 JO10-2
ARC JO10-3 10:10 - 10:27
veld 5C. Facta Vision
RCL JO10-2
RKSV Pancratius JO10-2 10:30 - 10:47
veld 5C. Facta Vision
VV Woubrugge JO10-2
BSC'68 JO10-2 10:50 - 11:07
veld 5C. Facta Vision
ARC JO10-3
VV Woubrugge JO10-2 11:10 - 11:27
veld 5C. Facta Vision
RCL JO10-2
BSC'68 JO10-2 11:30 - 11:47
veld 5C. Facta Vision
RKSV Pancratius JO10-2
ARC JO10-3 11:50 - 12:07
veld 5C. Facta Vision
VV Woubrugge JO10-2
RCL JO10-2 12:20 - 12:37
veld 5C. Facta Vision
BSC'68 JO10-2
RKSV Pancratius JO10-2 12:50 - 13:07
veld 5C. Facta Vision
ARC JO10-3
Poule J G W GL V D +/- P
1. ARC JO10-4 0 0 0 0 0:0 0 0
2. VEP JO10-3 0 0 0 0 0:0 0 0
3. ARC JO10-5 0 0 0 0 0:0 0 0
4. EVC JO10-2 0 0 0 0 0:0 0 0
5. RCL JO10-3 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO10-4 09:30 - 09:47
veld 5D. Blanksma Groep
VEP JO10-3
ARC JO10-5 09:50 - 10:07
veld 5D. Blanksma Groep
EVC JO10-2
RCL JO10-3 10:10 - 10:27
veld 5D. Blanksma Groep
ARC JO10-4
VEP JO10-3 10:30 - 10:47
veld 5D. Blanksma Groep
ARC JO10-5
EVC JO10-2 10:50 - 11:07
veld 5D. Blanksma Groep
RCL JO10-3
ARC JO10-5 11:10 - 11:27
veld 5D. Blanksma Groep
ARC JO10-4
EVC JO10-2 11:30 - 11:47
veld 5D. Blanksma Groep
VEP JO10-3
RCL JO10-3 11:50 - 12:07
veld 5D. Blanksma Groep
ARC JO10-5
ARC JO10-4 12:20 - 12:37
veld 5D. Blanksma Groep
EVC JO10-2
VEP JO10-3 12:50 - 13:07
veld 5D. Blanksma Groep
RCL JO10-3
Poule K G W GL V D +/- P
1. ARC JO10-7 0 0 0 0 0:0 0 0
2. ARC JO10-9M 0 0 0 0 0:0 0 0
3. RKVV Teylingen JO10-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. VV Woubrugge JO10-3 0 0 0 0 0:0 0 0
5. RCL JO10-7 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO10-7 09:30 - 09:47
ARC JO10-9M
RKVV Teylingen JO10-1 09:50 - 10:07
VV Woubrugge JO10-3
RCL JO10-7 10:10 - 10:27
ARC JO10-7
ARC JO10-9M 10:30 - 10:47
RKVV Teylingen JO10-1
VV Woubrugge JO10-3 10:50 - 11:07
RCL JO10-7
RKVV Teylingen JO10-1 11:10 - 11:27
ARC JO10-7
VV Woubrugge JO10-3 11:30 - 11:47
ARC JO10-9M
RCL JO10-7 11:50 - 12:07
RKVV Teylingen JO10-1
ARC JO10-7 12:20 - 12:37
VV Woubrugge JO10-3
ARC JO10-9M 12:50 - 13:07
RCL JO10-7
Poule L G W GL V D +/- P
1. SV Gouda JO10-3 0 0 0 0 0:0 0 0
2. VV Koudekerk JO10-1 0 0 0 0 0:0 0 0
3. ARC JO10-6 0 0 0 0 0:0 0 0
4. VV 't Goy JO10-3 0 0 0 0 0:0 0 0
5. ARC JO10-8 0 0 0 0 0:0 0 0
SV Gouda JO10-3 09:30 - 09:47
veld 6B. Kroes & Partners notarissen
VV Koudekerk JO10-1
ARC JO10-6 09:50 - 10:07
veld 6B. Kroes & Partners notarissen
VV 't Goy JO10-3
ARC JO10-8 10:10 - 10:27
veld 6B. Kroes & Partners notarissen
SV Gouda JO10-3
VV Koudekerk JO10-1 10:30 - 10:47
veld 6B. Kroes & Partners notarissen
ARC JO10-6
VV 't Goy JO10-3 10:50 - 11:07
veld 6B. Kroes & Partners notarissen
ARC JO10-8
ARC JO10-6 11:10 - 11:27
veld 6B. Kroes & Partners notarissen
SV Gouda JO10-3
VV 't Goy JO10-3 11:30 - 11:47
veld 6B. Kroes & Partners notarissen
VV Koudekerk JO10-1
ARC JO10-8 11:50 - 12:07
veld 6B. Kroes & Partners notarissen
ARC JO10-6
SV Gouda JO10-3 12:20 - 12:37
veld 6B. Kroes & Partners notarissen
VV 't Goy JO10-3
VV Koudekerk JO10-1 12:50 - 13:07
veld 6B. Kroes & Partners notarissen
ARC JO10-8
Poule A G W GL V D +/- P
1. ARC JO9-1 0 0 0 0 0:0 0 0
2. Excelsior Rotterdam JO9-2 0 0 0 0 0:0 0 0
3. Coerver Coaching JO9-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. Wooter Academy JO9-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. AJAX JO9-1 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO9-1 09:30 - 09:47
Excelsior Rotterdam JO9-2
Coerver Coaching JO9-1 09:50 - 10:07
Wooter Academy JO9-1
AJAX JO9-1 10:10 - 10:27
ARC JO9-1
Excelsior Rotterdam JO9-2 10:30 - 10:47
Coerver Coaching JO9-1
Wooter Academy JO9-1 10:50 - 11:07
AJAX JO9-1
Coerver Coaching JO9-1 11:10 - 11:27
ARC JO9-1
Wooter Academy JO9-1 11:30 - 11:47
Excelsior Rotterdam JO9-2
AJAX JO9-1 11:50 - 12:07
Coerver Coaching JO9-1
ARC JO9-1 12:20 - 12:37
Wooter Academy JO9-1
Excelsior Rotterdam JO9-2 12:50 - 13:07
AJAX JO9-1
Poule B G W GL V D +/- P
1. ARC JO9-2 0 0 0 0 0:0 0 0
2. Born To Play JO9-1 0 0 0 0 0:0 0 0
3. VV UNO JO9-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. Always Forward JO9-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. MSV 19 JO9-1 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO9-2 09:30 - 09:47
veld 1B. Uipkes Vloeren
Born To Play JO9-1
VV UNO JO9-1 09:50 - 10:07
veld 1B. Uipkes Vloeren
Always Forward JO9-1
MSV 19 JO9-1 10:10 - 10:27
veld 1B. Uipkes Vloeren
ARC JO9-2
Born To Play JO9-1 10:30 - 10:47
veld 1B. Uipkes Vloeren
VV UNO JO9-1
Always Forward JO9-1 10:50 - 11:07
veld 1B. Uipkes Vloeren
MSV 19 JO9-1
VV UNO JO9-1 11:10 - 11:27
veld 1B. Uipkes Vloeren
ARC JO9-2
Always Forward JO9-1 11:30 - 11:47
veld 1B. Uipkes Vloeren
Born To Play JO9-1
MSV 19 JO9-1 11:50 - 12:07
veld 1B. Uipkes Vloeren
VV UNO JO9-1
ARC JO9-2 12:20 - 12:37
veld 1B. Uipkes Vloeren
Always Forward JO9-1
Born To Play JO9-1 12:50 - 13:07
veld 1B. Uipkes Vloeren
MSV 19 JO9-1
Poule C G W GL V D +/- P
1. ARC JO9-4 0 0 0 0 0:0 0 0
2. Alphense Boys JO9-5 0 0 0 0 0:0 0 0
3. Rigtersbleek JO9-2 0 0 0 0 0:0 0 0
4. BGC Floreant JO9-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. Hazerswoudse Boys JO9-1 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO9-4 09:30 - 09:47
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
Alphense Boys JO9-5
Rigtersbleek JO9-2 09:50 - 10:07
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
BGC Floreant JO9-1
Hazerswoudse Boys JO9-1 10:10 - 10:27
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
ARC JO9-4
Alphense Boys JO9-5 10:30 - 10:47
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
Rigtersbleek JO9-2
BGC Floreant JO9-1 10:50 - 11:07
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
Hazerswoudse Boys JO9-1
Rigtersbleek JO9-2 11:10 - 11:27
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
ARC JO9-4
BGC Floreant JO9-1 11:30 - 11:47
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
Alphense Boys JO9-5
Hazerswoudse Boys JO9-1 11:50 - 12:07
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
Rigtersbleek JO9-2
ARC JO9-4 12:20 - 12:37
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
BGC Floreant JO9-1
Alphense Boys JO9-5 12:50 - 13:07
veld 2A. Carwash Easy & Go/Easy Unit
Hazerswoudse Boys JO9-1
Poule D G W GL V D +/- P
1. ARC JO9-5 0 0 0 0 0:0 0 0
2. VV Woubrugge JO9-1 0 0 0 0 0:0 0 0
3. RVV Swift Boys JO9-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. VV Koudekerk JO9-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. RKVV Teylingen JO9-1 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO9-5 09:30 - 09:47
veld 2B. NAHV Accountants
VV Woubrugge JO9-1
RVV Swift Boys JO9-1 09:50 - 10:07
veld 2B. NAHV Accountants
VV Koudekerk JO9-1
RKVV Teylingen JO9-1 10:10 - 10:27
veld 2B. NAHV Accountants
ARC JO9-5
VV Woubrugge JO9-1 10:30 - 10:47
veld 2B. NAHV Accountants
RVV Swift Boys JO9-1
VV Koudekerk JO9-1 10:50 - 11:07
veld 2B. NAHV Accountants
RKVV Teylingen JO9-1
RVV Swift Boys JO9-1 11:10 - 11:27
veld 2B. NAHV Accountants
ARC JO9-5
VV Koudekerk JO9-1 11:30 - 11:47
veld 2B. NAHV Accountants
VV Woubrugge JO9-1
RKVV Teylingen JO9-1 11:50 - 12:07
veld 2B. NAHV Accountants
RVV Swift Boys JO9-1
ARC JO9-5 12:20 - 12:37
veld 2B. NAHV Accountants
VV Koudekerk JO9-1
VV Woubrugge JO9-1 12:50 - 13:07
veld 2B. NAHV Accountants
RKVV Teylingen JO9-1
Poule E G W GL V D +/- P
1. ARC JO9-6 0 0 0 0 0:0 0 0
2. RCL JO9-8 0 0 0 0 0:0 0 0
3. Kagia JO9-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. SV Aarlanderveen JO9-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. DSV Concordia JO9-6 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO9-6 09:30 - 09:47
veld A-A. Mark your Business
RCL JO9-8
Kagia JO9-1 09:50 - 10:07
veld A-A. Mark your Business
SV Aarlanderveen JO9-1
DSV Concordia JO9-6 10:10 - 10:27
veld A-A. Mark your Business
ARC JO9-6
RCL JO9-8 10:30 - 10:47
veld A-A. Mark your Business
Kagia JO9-1
SV Aarlanderveen JO9-1 10:50 - 11:07
veld A-A. Mark your Business
DSV Concordia JO9-6
Kagia JO9-1 11:10 - 11:27
veld A-A. Mark your Business
ARC JO9-6
SV Aarlanderveen JO9-1 11:30 - 11:47
veld A-A. Mark your Business
RCL JO9-8
DSV Concordia JO9-6 11:50 - 12:07
veld A-A. Mark your Business
Kagia JO9-1
ARC JO9-6 12:20 - 12:37
veld A-A. Mark your Business
SV Aarlanderveen JO9-1
RCL JO9-8 12:50 - 13:07
veld A-A. Mark your Business
DSV Concordia JO9-6
Poule F G W GL V D +/- P
1. ARC JO9-7 0 0 0 0 0:0 0 0
2. ARC JO9-3 0 0 0 0 0:0 0 0
3. VV Koudekerk JO9-2 0 0 0 0 0:0 0 0
4. RCL JO9-7 0 0 0 0 0:0 0 0
5. BGC Floreant JO9-2 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO9-7 09:30 - 09:47
veld A-B. Groenendijk Dakbedekking
ARC JO9-3
VV Koudekerk JO9-2 09:50 - 10:07
veld A-B. Groenendijk Dakbedekking
RCL JO9-7
BGC Floreant JO9-2 10:10 - 10:27
veld A-B. Groenendijk Dakbedekking
ARC JO9-7
ARC JO9-3 10:30 - 10:47
veld A-B. Groenendijk Dakbedekking
VV Koudekerk JO9-2
RCL JO9-7 10:50 - 11:07
veld A-B. Groenendijk Dakbedekking
BGC Floreant JO9-2
VV Koudekerk JO9-2 11:10 - 11:27
veld A-B. Groenendijk Dakbedekking
ARC JO9-7
RCL JO9-7 11:30 - 11:47
veld A-B. Groenendijk Dakbedekking
ARC JO9-3
BGC Floreant JO9-2 11:50 - 12:07
veld A-B. Groenendijk Dakbedekking
VV Koudekerk JO9-2
ARC JO9-7 12:20 - 12:37
veld A-B. Groenendijk Dakbedekking
RCL JO9-7
ARC JO9-3 12:50 - 13:07
veld A-B. Groenendijk Dakbedekking
BGC Floreant JO9-2
Poule G G W GL V D +/- P
1. ARC JO8-1 0 0 0 0 0:0 0 0
2. Alphense Boys JO8-1 0 0 0 0 0:0 0 0
3. AS'80 JO8-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. FC Delta Sports '95 JO8-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. Born To Play JO8-1 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO8-1 09:30 - 09:47
veld 5A. All4Finance/All4Houses
Alphense Boys JO8-1
AS'80 JO8-1 09:50 - 10:07
veld 5A. All4Finance/All4Houses
FC Delta Sports '95 JO8-1
Born To Play JO8-1 10:10 - 10:27
veld 5A. All4Finance/All4Houses
ARC JO8-1
Alphense Boys JO8-1 10:30 - 10:47
veld 5A. All4Finance/All4Houses
AS'80 JO8-1
FC Delta Sports '95 JO8-1 10:50 - 11:07
veld 5A. All4Finance/All4Houses
Born To Play JO8-1
AS'80 JO8-1 11:10 - 11:27
veld 5A. All4Finance/All4Houses
ARC JO8-1
FC Delta Sports '95 JO8-1 11:30 - 11:47
veld 5A. All4Finance/All4Houses
Alphense Boys JO8-1
Born To Play JO8-1 11:50 - 12:07
veld 5A. All4Finance/All4Houses
AS'80 JO8-1
ARC JO8-1 12:20 - 12:37
veld 5A. All4Finance/All4Houses
FC Delta Sports '95 JO8-1
Alphense Boys JO8-1 12:50 - 13:07
veld 5A. All4Finance/All4Houses
Born To Play JO8-1
Poule H G W GL V D +/- P
1. Excelsior Rotterdam JO8-2 0 0 0 0 0:0 0 0
2. PVCV JO8-1 0 0 0 0 0:0 0 0
3. GC&FC Olympia JO8-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. Victoria 1893 JO8-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. Wooter Academy JO8-1 0 0 0 0 0:0 0 0
Excelsior Rotterdam JO8-2 09:30 - 09:47
veld 5B. Rijnvicus
PVCV JO8-1
GC&FC Olympia JO8-1 09:50 - 10:07
veld 5B. Rijnvicus
Victoria 1893 JO8-1
Wooter Academy JO8-1 10:10 - 10:27
veld 5B. Rijnvicus
Excelsior Rotterdam JO8-2
PVCV JO8-1 10:30 - 10:47
veld 5B. Rijnvicus
GC&FC Olympia JO8-1
Victoria 1893 JO8-1 10:50 - 11:07
veld 5B. Rijnvicus
Wooter Academy JO8-1
GC&FC Olympia JO8-1 11:10 - 11:27
veld 5B. Rijnvicus
Excelsior Rotterdam JO8-2
Victoria 1893 JO8-1 11:30 - 11:47
veld 5B. Rijnvicus
PVCV JO8-1
Wooter Academy JO8-1 11:50 - 12:07
veld 5B. Rijnvicus
GC&FC Olympia JO8-1
Excelsior Rotterdam JO8-2 12:20 - 12:37
veld 5B. Rijnvicus
Victoria 1893 JO8-1
PVCV JO8-1 12:50 - 13:07
veld 5B. Rijnvicus
Wooter Academy JO8-1
Poule I G W GL V D +/- P
1. ARC JO8-2 0 0 0 0 0:0 0 0
2. SV BSM JO8-1 0 0 0 0 0:0 0 0
3. SV DSO JO8-2 0 0 0 0 0:0 0 0
4. AVV Alphen JO8-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. RCL JO8-7 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO8-2 09:30 - 09:47
veld 5C. New York Pizza
SV BSM JO8-1
SV DSO JO8-2 09:50 - 10:07
veld 5C. New York Pizza
AVV Alphen JO8-1
RCL JO8-7 10:10 - 10:27
veld 5C. New York Pizza
ARC JO8-2
SV BSM JO8-1 10:30 - 10:47
veld 5C. New York Pizza
SV DSO JO8-2
AVV Alphen JO8-1 10:50 - 11:07
veld 5C. New York Pizza
RCL JO8-7
SV DSO JO8-2 11:10 - 11:27
veld 5C. New York Pizza
ARC JO8-2
AVV Alphen JO8-1 11:30 - 11:47
veld 5C. New York Pizza
SV BSM JO8-1
RCL JO8-7 11:50 - 12:07
veld 5C. New York Pizza
SV DSO JO8-2
ARC JO8-2 12:20 - 12:37
veld 5C. New York Pizza
AVV Alphen JO8-1
SV BSM JO8-1 12:50 - 13:07
veld 5C. New York Pizza
RCL JO8-7
Poule J G W GL V D +/- P
1. RCL JO8-3 0 0 0 0 0:0 0 0
2. Victoria 1893 JO8-2 0 0 0 0 0:0 0 0
3. VV Rhoon JO8-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. ARC JO8-4 0 0 0 0 0:0 0 0
5. Hazerswoudse Boys JO8-1 0 0 0 0 0:0 0 0
RCL JO8-3 09:30 - 09:47
veld 5D. Hesseling Accountancy en Advisering
Victoria 1893 JO8-2
VV Rhoon JO8-1 09:50 - 10:07
veld 5D. Hesseling Accountancy en Advisering
ARC JO8-4
Hazerswoudse Boys JO8-1 10:10 - 10:27
veld 5D. Hesseling Accountancy en Advisering
RCL JO8-3
Victoria 1893 JO8-2 10:30 - 10:47
veld 5D. Hesseling Accountancy en Advisering
VV Rhoon JO8-1
ARC JO8-4 10:50 - 11:07
veld 5D. Hesseling Accountancy en Advisering
Hazerswoudse Boys JO8-1
VV Rhoon JO8-1 11:10 - 11:27
veld 5D. Hesseling Accountancy en Advisering
RCL JO8-3
ARC JO8-4 11:30 - 11:47
veld 5D. Hesseling Accountancy en Advisering
Victoria 1893 JO8-2
Hazerswoudse Boys JO8-1 11:50 - 12:07
veld 5D. Hesseling Accountancy en Advisering
VV Rhoon JO8-1
RCL JO8-3 12:20 - 12:37
veld 5D. Hesseling Accountancy en Advisering
ARC JO8-4
Victoria 1893 JO8-2 12:50 - 13:07
veld 5D. Hesseling Accountancy en Advisering
Hazerswoudse Boys JO8-1
Poule K G W GL V D +/- P
1. ARC JO8-5 0 0 0 0 0:0 0 0
2. ARC JO8-7 0 0 0 0 0:0 0 0
3. ARC JO8-8 0 0 0 0 0:0 0 0
4. SV DSO JO8-4 0 0 0 0 0:0 0 0
5. VV 't Goy JO8-1 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO8-5 09:30 - 09:47
veld 6A. TwinSport
ARC JO8-7
ARC JO8-8 09:50 - 10:07
veld 6A. TwinSport
SV DSO JO8-4
VV 't Goy JO8-1 10:10 - 10:27
veld 6A. TwinSport
ARC JO8-5
ARC JO8-7 10:30 - 10:47
veld 6A. TwinSport
ARC JO8-8
SV DSO JO8-4 10:50 - 11:07
veld 6A. TwinSport
VV 't Goy JO8-1
ARC JO8-8 11:10 - 11:27
veld 6A. TwinSport
ARC JO8-5
SV DSO JO8-4 11:30 - 11:47
veld 6A. TwinSport
ARC JO8-7
VV 't Goy JO8-1 11:50 - 12:07
veld 6A. TwinSport
ARC JO8-8
ARC JO8-5 12:20 - 12:37
veld 6A. TwinSport
SV DSO JO8-4
ARC JO8-7 12:50 - 13:07
veld 6A. TwinSport
VV 't Goy JO8-1
Poule L G W GL V D +/- P
1. ARC JO8-6 0 0 0 0 0:0 0 0
2. SV BSM JO8-2 0 0 0 0 0:0 0 0
3. FC Coullon JO8-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. ARC JO8-3 0 0 0 0 0:0 0 0
5. VV Koudekerk JO8-1 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC JO8-6 09:30 - 09:47
veld 6B. Davey's Bouw- en Timmerbedrijf
SV BSM JO8-2
FC Coullon JO8-1 09:50 - 10:07
veld 6B. Davey's Bouw- en Timmerbedrijf
ARC JO8-3
VV Koudekerk JO8-1 10:10 - 10:27
veld 6B. Davey's Bouw- en Timmerbedrijf
ARC JO8-6
SV BSM JO8-2 10:30 - 10:47
veld 6B. Davey's Bouw- en Timmerbedrijf
FC Coullon JO8-1
ARC JO8-3 10:50 - 11:07
veld 6B. Davey's Bouw- en Timmerbedrijf
VV Koudekerk JO8-1
FC Coullon JO8-1 11:10 - 11:27
veld 6B. Davey's Bouw- en Timmerbedrijf
ARC JO8-6
ARC JO8-3 11:30 - 11:47
veld 6B. Davey's Bouw- en Timmerbedrijf
SV BSM JO8-2
VV Koudekerk JO8-1 11:50 - 12:07
veld 6B. Davey's Bouw- en Timmerbedrijf
FC Coullon JO8-1
ARC JO8-6 12:20 - 12:37
veld 6B. Davey's Bouw- en Timmerbedrijf
ARC JO8-3
SV BSM JO8-2 12:50 - 13:07
veld 6B. Davey's Bouw- en Timmerbedrijf
VV Koudekerk JO8-1
Poule M G W GL V D +/- P
1. ARC MO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
2. Rhoda 76 MO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
3. Alphense Boys MO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. Meerburg MO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. Spirit MO11-1 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC MO11-1 10:30 - 10:47
veld B. Van Bunningen
Rhoda 76 MO11-1
Alphense Boys MO11-1 10:50 - 11:07
veld B. Van Bunningen
Meerburg MO11-1
Spirit MO11-1 11:10 - 11:27
veld B. Van Bunningen
ARC MO11-1
Rhoda 76 MO11-1 11:30 - 11:47
veld B. Van Bunningen
Alphense Boys MO11-1
Meerburg MO11-1 11:50 - 12:07
veld B. Van Bunningen
Spirit MO11-1
Alphense Boys MO11-1 12:20 - 12:37
veld B. Van Bunningen
ARC MO11-1
Meerburg MO11-1 12:50 - 13:07
veld B. Van Bunningen
Rhoda 76 MO11-1
Spirit MO11-1 13:20 - 13:37
veld B. Van Bunningen
Alphense Boys MO11-1
ARC MO11-1 13:50 - 14:07
veld B. Van Bunningen
Meerburg MO11-1
Rhoda 76 MO11-1 14:20 - 14:37
veld B. Van Bunningen
Spirit MO11-1
Poule M G W GL V D +/- P
1. ARC G1 0 0 0 0 0:0 0 0
2. Only Friends G1 0 0 0 0 0:0 0 0
3. RCL G1 0 0 0 0 0:0 0 0
4. Alphense Boys G1 0 0 0 0 0:0 0 0
5. Teylingen G1 0 0 0 0 0:0 0 0
ARC G1 09:30 - 09:47
Only Friends G1
RCL G1 09:50 - 10:07
Alphense Boys G1
Teylingen G1 10:10 - 10:27
ARC G1
Only Friends G1 10:30 - 10:47
RCL G1
Alphense Boys G1 10:50 - 11:07
Teylingen G1
RCL G1 11:10 - 11:27
ARC G1
Alphense Boys G1 11:30 - 11:47
Only Friends G1
Teylingen G1 11:50 - 12:07
RCL G1
ARC G1 12:20 - 12:37
Alphense Boys G1
Only Friends G1 12:50 - 13:07
Teylingen G1